O firmie › Nasza misja

Ekologia

Cleaneco to nowa, wyjątkowa linia proekologicznych produktów o doskonałej jakości.

W procesie ich tworzenia używamy składników naturalnych pochodzenia roślinnego, dzięki czemu są one w pełni biodegradowalne.

Nie stosujemy tradycyjnych substancji chemicznych opartych na surowcach ropopochodnych, fosforanów, chloru i wybielaczy optycznych. Nie dodajemy też syntetycznych składników zapachowych i koloryzujących.

Stawiamy na efektywne połączenie działania naturalnych ale nowoczesnych środków czystości z bardziej przyjaznym dla środowiska i ludzi składem chemicznym.

Nasze produkty spełniają wszelkie wymogi UE w zakresie emisji zanieczyszczeń do środowiska.

Prowadzimy starania o nadanie certyfikatu Eco Label. Jesteśmy przekonani, że w drugim kwartale 2013r ów certyfikat zostanie nam przyznany.

Nasza misja

Jednym z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju jest skoncentrowanie na działaniach i aktywnościach zgodnych z misją firmy. Nasza misja jest z nimi relatywna i skutecznie oddziałuje na wszystkich naszych pracowników. Jest obecna we wszystkich naszych operacjach i działaniach zyskując tym samym skuteczność i wiarygodność.

 

„Pozyskać zaufanie i lojalność konsumentów dzięki wysokiej jakości naszych produktów i ich przyjaznemu wpływowi na środowisko.

Zdobyć pozycję rzetelnego partnera w biznesie dzięki zaangażowaniu, pasji i profesjonalizmowi w długoterminowej współpracy.”

Kim jesteśmy, poznaj Cleaneco

Fabryka znajduje się na Węgrzech. Konfekcjonowanie ma miejsce w Polsce. Kolejna linia produkcyjna również powstaje w Polsce.

zobacz
Nasz cennik

Wypełnij formularz, a prześlemy Ci nasz cennik z ofertą promocyjną. Jeżeli potrzebujesz innych informacji napisz jakie masz pytania

zobacz