O firmie › Historia

Firma Cleaneco wywodzi się z rodzinnych tradycji.

Przez wiele lat działała na niewielką skalę na Węgrzech. W roku 2010 firma rozpoczęła działalność o szerszym zakresie. Rozpoczęła się wtedy produkcja profesjonalnych środków kierowanych do firm sprzątających, hoteli i punktów gastronomicznych. Oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem rynku głównie dzięki wysokiej skuteczności i przystępnej cenie naszych produktów.

W 2012 roku uruchomiona została druga gałąź produkcji.

Nasi technolodzy opracowali serię ekologicznych środków czystości wysokiej klasy, przeznaczonych do użycia w gospodarstwach domowych. Produkty Cleaneco oferują benefity dla tych, którzy poszukują skutecznych, naturalnych i nowoczesnych środków w rozsądnej cenie. Rynek odpowiedział bardzo pozytywnie i dynamika rozwoju w tej gałęzi naszej produkcji jest wysoka.

Dodatkowo, w ramach kompleksowej obsługi w sektorze profesjonalnym, Cleaneco Węgry współpracuje z istniejącą od 1829 roku firmą SHP Group. Prowadzimy tam dystrybucję produktów papierowych marki Harmony.

W Polsce jesteśmy obecni od listopada 2012 roku.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie, gdzie znajduje się linia konfekcjonująca produkty i skąd zaczynamy dystrybucję. Wkrótce powstanie tu kolejna linia produkcyjna środków czystości dla gospodarstw domowych.

Odpowiedzialność społeczna to fundament naszej strategii.

Zaangażowanie Cleaneco w tym aspekcie jest wyraźne. Organizujemy pro-ekologiczne akcje dla szkół podstawowych i dbamy o edukację z zakresu metod skutecznego i ekologicznego sprzątania.

W planach na najbliższe miesiące jest zacieśnienie współpracy z jedną z proekologicznych fundacji w Polsce. Owocem tej współpracy ma być m.in. współfinansowanie nowych nasadzeń leśnych.

Strukturę naszej nowoczesnej organizacji budujemy w oparciu o doświadczenia międzynarodowej kadry menedżerskiej i zaangażowanie oraz pasję polskich pracowników. Stopniowo zwiększamy sprzedaż i zatrudnienie. Dbamy o najwyższą jakość procesów produkcyjnych.

Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na polskim rynku przyniesie korzyści zarówno gospodarstwom domowym, naszym partnerom biznesowym jak i środowisku naturalnemu.

Kim jesteśmy, poznaj Cleaneco

Fabryka znajduje się na Węgrzech. Konfekcjonowanie ma miejsce w Polsce. Kolejna linia produkcyjna również powstaje w Polsce.

zobacz
Nasz cennik

Wypełnij formularz, a prześlemy Ci nasz cennik z ofertą promocyjną. Jeżeli potrzebujesz innych informacji napisz jakie masz pytania

zobacz